top of page

O MNE

ZA KAMEROU

Ahoj, volám sa Juraj Žigmond, umeleckým meno Georgios Péchi. Posledných 13 rokov pracujem v oblasti filmu. Zameriavam sa hlavne na svadobné videá, rôzne klipy a promo videá. Venujem sa aj umeleckým fotkám, ktoré tvorím emotívne a precízne.
Som veľmi vďačný za všetkých, ktorí sa so mnou podelili o svoje svadobné príbehy a umožnili mi zachytiť takéto nádherné chvíle. Mám kreatívnu a vizuálnu dušu. Vždy ma lákala kreatívna tvorba videa. Keďže som dosť introvertný človek, vytváranie filmov je pre mňa spôsob, ako sa spojiť s ľuďmi. Moju tvorbu ovplyvňuje váš vzťah, váš príbeh a moja láska k práci.
Samozrejme, že vás povediem k tomu, aby ste z nášho spoločného stretnutia dostali to najlepšie, ale hlavne vás chcem predstaviť ako pár s vašim vlastným príbehom, vašou osobnosťou a spojením, ktoré máte so svojimi hosťami. Mojím cieľom je zachytiť vašu udalosť so zámerom, jedinečnými detailmi a skutočnými emóciami. Chcem poskytnúť zmysluplné a kreatívne video pre vaše spomienky a vytvoriť, tak dokonalý odkaz do budúcnosti.
 
Teším sa na zachytenie vášho príbehu.

GEORGIOS PÉCHI
bottom of page